Wydarzenia
Warsztaty emisji głosu „Dobra Technika Wokalna” z Sonią Lachowolską, Poznań, 09-12.06.2012
Look at this awesome blog post

data aktualizacji - 08.05.2012r. warsztaty, technika wokalna zobacz plakat

W dniach 9-12 czerwca 2012 w Poznaniu odbędzie się kolejna edycja warsztatów emisji głosuz Sonią Lachowolską

Sonia jest mistrzynią trafnego diagnozowania głosu i doboru ćwiczeń odpowiednich do aktualnej kondycji głosu! Pozwól jej uwolnić swój głos!

Dobra Technika Wokalna jest metodą opracowaną przez Międzynarodowe Stowarzyszenie Sztuki Wokalnej (Natural Voice Perfection – NVP) zrzeszające nauczycieli stosujących naturalną, zgodną z fizjologią krtani metodę opartą na klasycznym Bel Canto. Więcej na: http://www.naturalvoiceperfection.pl/

Dzięki uczestnictwu w warsztatach, pracy nad prawidłowym miksowaniem głosu i jego balansowaniem, nauczysz się śpiewać czysto i dźwięcznie bez obciążania strun głosowych. Śpiewający profesjonalista (aktor, piosenkarz, nauczyciel, prezenter radiowy) i amator może zwiększyć skalę głosu oraz dopracować swobodne przechodzenie od dźwięków niskich do wysokich.

Skorzystają też osoby pracujące zawodowo głosem mówionym (aktorzy, nauczyciele, lektorzy, prezenterzy radiowi i telewizyjni, prowadzący warsztaty, przewodnicy wycieczek, osoby często przemawiające publicznie).

Zyskają ci, którzy mają problemy z gardłem (fałdki, guzki powodujące niedomykalność, co ogromnie wpływa na jakość emitowanych dźwięków) - otrzymacie ćwiczenia rehabilitacyjne umożliwiające owe zwyrodnienia rozmasować.

Warsztaty polecam również dzieciom, które tak samo jak dorośli mogą odczuwać dyskomfort podczas mówienia czy śpiewania.

Dla osób mających po raz pierwszy kontakt z metodą proponuję wykład "Wstęp do Dobrej Techniki Wokalnej " a następnie lekcję indywidualną z Sonią. W pakiecie z godzinną lekcją 10% rabatu na wykład.

Uczestnictwo wcale nie zabiera dużo czasu - "Wstęp do Dobrej techniki Wokalnej" trwa 1,5 godziny, a lekcja indywidualna 0,5h lub 1h - efekty są naprawdę niesamowite!

Do wyboru zajęcia grupowe i indywidualne, aktywne uczestnictwo i obserwacja.

Oczywiście bez dalszej pracy własnej się nie obędzie, dlatego też swoje lekcje można nagrywać na mp3, dyktafon lub kamerę i potem w domu ćwiczyć i się doskonalić.

W ramach wydarzenia także HIGIENA GŁOSU MÓWIONEGO – wykład grupowy połączony z warsztatem, który pomoże lepiej radzić sobie z intensywnym używaniem głosu. Zajęcia dla artystów pracujących głosem: aktorów, wokalistów, performerów i reżyserów, które pokażą jak wyrażanie emocji pomaga wdrożyć poprawną technikę artykułowania dźwięków w mowie i śpiewie. Poniedziałek 11.06.2012, godz. 10.00-12.00

Sonia Lachowolska wokalistka, doświadczony pedagog, wykładowca w Krakowskiej Szkole Jazzu i Muzyki Rozrywkowej, visiting professor w Akademii Teatralnej w Białymstoku.  Prezes Międzynarodowego Stowarzyszenia Sztuki Wokalnej NVP (Natural Voice Perfection) oraz nauczyciel-mentor w IVTOM (International Voice Teachers of Mix). Prowadzi warsztaty wokalne w Polsce, Hiszpanii i Irlandii. Specjalizuje się w emisji głosu, stylistyce wokalnej, rehabilitacji głosu.

Aby poznać szczegółowe informacje (jakie są ceny, rozkład zajęć, warunki płatności i jak się zapisać na zajęcia) kliknij tutaj i ściągnij plik:
http://dl.dropbox.com/u/26313801/DTW_Poznan_czerwiec_2012_info.doc

Na wszelkie pytania odpowie organizator:
Agnieszka Foryś e-mail: office@pomyslowo.com.pl 603 742 142.
Liczba miejsc ograniczona!!!