Wydarzenia
Warsztaty emisji głosu
Look at this awesome blog post

data aktualizacji - 11.09.2011r. warsztaty, technika wokalna Powiększ plakat

Warsztaty Emisji Głosu 15-18.X.2011 W dniach 15-18 października 2011 w Poznaniu odbędzie się kolejna edycja warsztatów emisji głosu z Sonią Lachowolską.

Sonia jest mistrzynią trafnego diagnozowania głosu i doboru ćwiczeń odpowiednich do aktualnej kondycji głosu! Pozwól jej uwolnić swój głos!

Dobra Technika Wokalna jest metodą opracowaną przez Międzynarodowe Stowarzyszenie Sztuki Wokalnej (Natural Voice Perfection – NVP) zrzeszające nauczycieli stosujących naturalną, zgodną z fizjologią krtani metodę opartą na klasycznym Bel Canto.

Dzięki uczestnictwu w warsztatach, pracy nad prawidłowym miksowaniem głosu i jego balansowaniem, nauczysz się śpiewać czysto i dźwięcznie bez obciążania strun głosowych. Śpiewający profesjonalista (aktor, piosenkarz, nauczyciel, prezenter radiowy) i amator może zwiększyć skalę głosu oraz dopracować swobodne przechodzenie od dźwięków niskich do wysokich.

Skorzystają też osoby pracujące zawodowo głosem mówionym (aktorzy, nauczyciele, lektorzy, prezenterzy radiowi i telewizyjni, prowadzący warsztaty, przewodnicy wycieczek, osoby często przemawiające publicznie).

Zyskają ci, którzy mają problemy z gardłem (fałdki, guzki powodujące niedomykalność, co ogromnie wpływa na jakość emitowanych dźwięków)- otrzymacie ćwiczenia umożliwiające owe zwyrodnienia rozmasować.

Uczestnictwo wcale nie zabiera dużo czasu - "Wstęp do Dobrej techniki Wokalnej" trwa 1,5 godziny, a lekcja indywidualna 0,5h lub 1h - efekty są naprawdę niesamowite!
Do wyboru zajęcia grupowe i indywidualne, aktywne uczestnictwo i obserwacja.

Oczywiście bez dalszej pracy własnej się nie obędzie, dlatego też swoje lekcje można nagrywać na mp3, dyktafon lub kamerę i potem w domu ćwiczyć i się doskonalić.

W ramach warsztatów emisji głosu „Dobra Technika wokalna” także HIGIENA GŁOSU MÓWIONEGO – wykład grupowy połączony z warsztatem, który pomoże lepiej radzić sobie z intensywnym używaniem głosu. Niedziela 16.10.2011, godz. 16.15-17.45

Sonia Lachowolska wokalistka, nauczycielka jogi, filolog, tłumaczka, doświadczony pedagog. Prezes NVP, mentor w IVTOM. Obecnie pracuje jako wykładowca w Krakowskiej Szkole Jazzu i Muzyki Rozrywkowej. W ramach „Sonia Lachowolska Studio” (SLS) prowadzi warsztaty wokalne w Polsce, Hiszpanii i Irlandii. Specjalizuje się w emisji głosu, stylistyce wokalnej, rehabilitacji głosu.

Aby poznać szczegółowe informacje (jakie są ceny, rozkład zajęć, warunki płatności i jak się zapisać na zajęcia) kliknij tutaj i ściągnij plik:
http://dl.dropbox.com/u/26313801/DTW_Poznan_pazdziernik_2011_info.doc


Na wszelkie pytania odpowie organizator:
Agnieszka Foryś e-mail: office@pomyslowo.com.pl 603 742 142.
www.pomyslowo.com.pl

Liczba miejsc ograniczona!