Wydarzenia
V Urodziny Projektu OPEN MIC - Poznań, Centrum Kultury `Zamek`
Look at this awesome blog post

data aktualizacji - 15.07.2011r. warsztaty, open mic Powiększ plakat

W poniedziałek 22 sierpnia od godziny 21.00 Dziedziniec Różany poznańskiego Centrum Kultury Zamek będzie rozbrzmiewać największymi przebojami muzyki rozrywkowej ostatnich dziesięcioleci. A wszystko z okazji jubileuszu V urodzin projektu muzycznego OPEN MIC, którego pomysłodawczynią i opiekunem jest znana poznańskiej publiczności jazzowa wokalistka – Eva Navrot.

W koncercie wezmą udział wyróżniający się uczniowie ART OF VOICE STUDIO, którzy w pięcioletniej historii istnienia projektu OPEN MIC stanowili o jego sile i nadawali bieg wydarzeniu. Oprócz adeptów studium wokalnego wystąpią goście specjalni: Kasia Wilk,, Marta Podulka, Maciej Ścibór i Kasia Rościńska. Wokaliści zaprezentują przeboje w aranżacjach przygotowanych przez muzyków związanych z projektem OPEN MIC. W finałowej części koncertu publiczności zaprezentuje się Eva Navrot. Bilety na muzyczne wydarzenie można nabyć w kawiarni Pod Pretekstem, CIM oraz na portalu bilety24.pl

OPEN MIC to cykl imprez promujący wokalistów i jednocześnie kreujący muzyczną scenę Poznania. Pozwala uczniom ART OF VOICE STUDIO realizować swoje marzenia o śpiewaniu oraz rozwijać umiejętności pokrewnych dyscyplin, które znajdują zastosowanie w scenicznej karierze. Ale poprzez kontakt z profesjonalną sceną, muzykami oraz publicznością OPEN MIC daje im przede wszystkim klucz do pokonania własnych barier i odkrywania samych siebie. Chcecie być świadkami narodzin nowych osobowości scenicznych?

Serdecznie zapraszamy do wspólnego świętowania.

Koncert odbędzie się 22 sierpnia o godzinie 21:00 na Dziedzińcu Masztalarni CK Zamek.

Bilety do nabycia w Pod Pretekstem, CIM i na bilety24.pl

Patronat medialny:

WTK   Radio Merkury   epoznan Pod Pretekstem Stacja Kultura