Wydarzenia
VII Letnie Warsztaty Wokalne, Poznań, 21-27.08.2018
VII Letnie Warsztaty Wokalne

data aktualizacji - 26.06.2017r. warsztaty, warsztaty wokalne zobacz plakat


VII LETNIE WARSZTATY WOKALNE ART. OF VOICE STUDIO, Poznań, 21-27.08.2017

ART OF VOICE STUDIO w Poznaniu zaprasza na VII już edycję letnich warsztatów wokalnych, która składać się będzie z dwóch modułów do wyboru: CHIVES - przeznaczony dla początkujących wokalistów oraz FOXES - opracowany z myślą o wokalistach posiadających już doświadczenie.

MODUŁ DLA POCZĄTKUJĄCYCH [CHIVES]

Warsztaty łączące pracę nad techniką głosu i doskonalenie stylu śpiewania. Projekt, który rozwija wiedzę o skutecznej metodzie kształcenia emisji głosu, a także inspiruje do rozwoju muzycznego i wokalnego. Umożliwia wymianę doświadczeń z innymi wokalistami oraz pracę z profesjonalnymi m uzykami, obcowanie ze sceną, mikrofonem, publicznością. Ważnymi punktami rozwojowymi warsztatów są:
- kształcenie i rozwijanie warsztatu technicznego (emisja, oddech, higiena głosu, jak ćwiczyć samemu, ćwiczenia i plan nauki na przyszłość),
- poznawanie różnych gatunków muzycznych w ramach poszukiwania własnej stylistyki i sposobu wypowiedzi poprzez śpiew,
- tworzenie repertuaru czyli nauka piosenek i rozumienie ich interpretacji,
- świadomość ciała i prezentacja siebie na scenie, pokonywanie tremy i poznawanie technik pomagających w samoakceptacji,
- przygotowanie do występów estradowych,
- zdobywanie doświadczenia w pracy z innymi muzykami.

Zwieńczeniem tygodnia intensywnej pracy uczestników będzie Koncert Finałowy, na którym każdy zaśpiewa piosenkę przygotowaną w czasie warsztatów. Występ z zespołem składającym się z zawodowych muzyków jest szczególnie ważnym doświadczeniem dla wszystkich początkujących wokalistów. Wspólnie pomuzykować będzie można również podczas odbywających się jam sessions.

PROGRAM:
1. EMISJA GŁOSU
2. DYKCJA
3. DOBÓR UTWORU/ BUDOWANIE REPERTUARU
4. INTERPRETACJA PIOSENKI
5. WARSZTATY AKTORSKIE
6. PRACA Z AKOMPANIATOREM I SEKSJĄ RYTMICZNĄ
7. RUCH SCENICZNY I OBYCIE NA SCENIE
8. SESJA NAGRANIOWA WYBRANEJ PIOSENKI
MODUŁ DLA ZAAWANSOWANYCH [FOXES]

To niepowtarzalny program warsztatów, przygotowany z myślą o wokalistach rozpoczynających swoją karierę artystyczną… Podczas tygodnia intensywnej pracy, uczestnicy poznają etapy powstawania, rejestrowania, publicznego wykonania utworu wokalnego. Zgłębią tajniki pisania tekstu piosenki, komponowania do niego muzyki, aranżacji, oraz wykonania. Dowiedzą się na czym polega rola producenta oraz jak wygląda praca w profesjonalnym studio nagraniowym. Nauczą się jak najlepiej korzystać z techniki estradowej i jak skutecznie komunikować się z reżyserem dźwięku. Zwieńczeniem warsztatów będzie wspólny koncert jego uczestników, podczas którego zaprezentują oni powstałe podczas tygodniowej pracy utwory. MODUŁ DLA ZAAWANSOWANYCH [FOXES] to również okazja, by osobiście i w kameralnej atmosferze poznać profesjonalnych muzyków z bogatym doświadczeniem artystycznym, a także by wspólnie pomuzykować podczas odbywających się w ramach warsztatów jam sessions.

PROGRAM:
1. PISANIE TEKSTU PIOSENKI
2. KOMPOZYCJA UTWORU WOKALNEGO
3. DOBRA ARANŻACJA
4. PRACA W STUDIO NAGRANIOWYM
5. ROLA PRODUCENTA W TWORZENIU UTWORU
6. PRACA Z TRENEREM WOKALNYM NAD MATERIAŁEM AUTORSKIM
7. TECHNIKA ESTRADOWA I PRACA Z REŻYSEREM DŹWIĘKU NA SCENIE
8. ELEMENTY BUDOWANIA WIZERUNKU ARTYSTY
9. KONCERTY I JAM SESSION


TERMIN: 21-27.08.2017
MIEJSCE: ART OF VOICE STUDIO, ul. 23 lutego 2/11, 61-741 Poznań

WARUNKI UCZESTNICTWA:
1. Przesłanie karty zgłoszenia drogą mailową na adres: eva.navrot@o2.pl do dnia: 13.08.2017.
2. Przesłanie wraz z kartą zgłoszenia nagrania live z wykonania materiału autorskiego (dotyczy modułu FOXES).
3. Opłata za warsztaty: 750,00 zł [CHIVES]/ 850,00 zł [FOXES] (koszt nie uwzględnia noclegów ani wyżywienia) na konto: PKO S.A. 98 1240 1763 1111 0000 1795 8174 z dopiskiem: „VII LETNIE WARSZTATY WOKALNE ART OF VOICE STUDIO”.
4. Osobom, które nie mogą uczestniczyć w pełnym programie VII LETNICH WARSZTATÓW WOKALNYCH ART OF VOICE STUDIO [FOXES], oferujemy możliwość wykupienia jednodniowego warsztatu w cenie: 150zł


KARTA ZGŁOSZENIA PDF podanie Podanie word

SERDECZNIE ZAPRASZAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ewa Nawrot
ART OF VOICE STUDIO
ul. 23 lutego 2/11
61-741 Poznań
tel.: 663774899